E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

42ZW3S serija

42ZW3S serija

Serija proizvoda: Brushless DC MotorProduct ime: 42ZW3S SeriesProduct Uvod: 42ZW3S serije == za više informacija: ==

Nair Motion tehnologija Co., Ltd je jedan najviši nivo Kina 42zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalni kompanija, naša fabrika je uvek može da proizvede 42zw3s serije proizvoda sa dobar kvalitet i cena. Dobro došli da kupite proizvode od nas.

Serija proizvoda: Brushless DC Motor

Ime proizvoda: 42ZW3S serije

Uvod proizvoda: 42ZW3S serije

= Za više informacija: ==


ModelJedinica

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Broj Poljaka
8
Broj faza
3
Ocenjeni naponVDC24
Procenjene brzineOBRTAJA U MINUTI200040008000200040008000200040008000200040006000
Kontinuirani kabine obrtnog momentaN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440.2250.2250.2250,30,30,3
Ocenjeni obrtnog momentaN.m0.0630.0630.0630,1250,1250,1250.190.190.190,250,250,25
Ocenjeni napajanjaW132652265210439.57915852,5105157.5
Vrhunac obrtnog momentaN.m0.190.190.190.3750.3750.3750.570.570.570,750,750,75
Trenutni vrhunacA2.75.410,85.310.621.27.2514,529102030
Konstanta obrtnog momentaNm / A0.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.028
Pravljenje E.M.FV/KRPM7.823.662.17.823.662.17.823.662.17.823.663
Inercija rotorag.c㎡242424484848727272969696
Dužina telamm414141616161818181101101101
Raspon naponaVDC12 ~ 48
Opseg brzineOBRTAJA U MINUTI2000 ~ 8000
TežinaKg0,30,30,30.450.450.450.60.60.60,80,80,8

Hot Tags: 42zw3s serija, Kina, proizvođača 'Dobavljači', fabrika, firma, kupi, proizvodi

Par: 42ZW3SA serija

Sledeći: 63ZW-63ZY105

Srodni proizvodi
Copyright © Nair Motion tehnologija Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion tehnologija Co., Ltd