E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

80ZW3S serija

80ZW3S serija

Serija proizvoda: Brushless DC MotorProduct ime: 80ZW3S SeriesProduct Uvod: 80ZW3S serije == za više informacija: ==

Nair Motion tehnologija Co., Ltd je jedan najviši nivo Kina 80zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalni kompanija, naša fabrika je uvek može da proizvede 80zw3s serije proizvoda sa dobar kvalitet i cena. Dobro došli da kupite proizvode od nas.

Serija proizvoda: Brushless DC Motor

Ime proizvoda: 80ZW3S serije

Uvod proizvoda: 80ZW3S serije

= Za više informacija: ==


ModelJedinicaJedinica80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Broj Poljaka

8
Broj faza

3
Ocenjeni naponVDCVDC4848310310
Procenjene brzineOBRTAJA U MINUTIOBRTAJA U MINUTI2500300020002500
Kontinuirani kabine obrtnog momentaN.mN.m1.562,94.24,8
Ocenjeni obrtnog momentaN.mN.m1.32,43.54
Ocenjeni napajanjaWW3407547331047
Vrhunac obrtnog momentaN.mN.m3,87.110.512
Trenutni vrhunacAA28.362,89,513.5
Konstanta obrtnog momentaNm / ANm / A0.1210.0680.0420.121
Pravljenje E.M.FV/KRPMV/KRPM108.877.565.7
Inercija rotorag.c㎡Kg.c㎡1.051.822.632.97
Dužina telammmm98122150160
Raspon naponaVDCVDC12 ~ 310
Opseg brzineOBRTAJA U MINUTIOBRTAJA U MINUTI1000 ~ 3000
TežinaKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s serija, Kina, proizvođača 'Dobavljači', fabrika, firma, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nair Motion tehnologija Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion tehnologija Co., Ltd