E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3S serija

86ZW3S serija

Serija proizvoda: Brushless DC MotorProduct ime: 86ZW3S SeriesProduct Uvod: 86ZW3S serije == za više informacija: ==

Nair Motion tehnologija Co., Ltd je jedan najviši nivo Kina 86zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalni kompanija, naša fabrika je uvek može da proizvede 86zw3s serije proizvoda sa dobar kvalitet i cena. Dobro došli da kupite proizvode od nas.

Serija proizvoda: Brushless DC Motor

Ime proizvoda: 86ZW3S serije

Uvod proizvoda: 86ZW3S serije

= Za više informacija: ==


ModelJedinica86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Broj Poljaka
8
Broj faza
3
Ocenjeni naponVDC48
Procenjene brzineOBRTAJA U MINUTI10003000100030001000300010003000
Kontinuirani kabine obrtnog momentaN.m0.420.420,840,841,681,682.522.2
Ocenjeni obrtnog momentaN.m0.350.350,70,71.41.42.12.1
Ocenjeni napajanjaW24.311073220147440220660
Vrhunac obrtnog momentaN.m1.051.052.12.14.24.26,36,3
Trenutni vrhunacA2.868.65.717.111,434.317.251.5
Konstanta obrtnog momentaNm / A0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
Pravljenje E.M.FV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Inercija rotorag.c㎡0.40.40,80,81.61.62,42,4
Dužina telamm585871719898125125
Raspon naponaVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Opseg brzineOBRTAJA U MINUTI1000 ~ 3000
TežinaKg1.51.51,91,92,62,644
Hot Tags: 86zw3s serija, Kina, proizvođača 'Dobavljači', fabrika, firma, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nair Motion tehnologija Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion tehnologija Co., Ltd