E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3SA serija

86ZW3SA serija

Serija proizvoda: Brushless DC MotorProduct ime: 86ZW3SA SeriesProduct Uvod: 86ZW3SA serije == za više informacija: ==

Nair Motion tehnologija Co., Ltd je jedan najviši nivo Kina 86zw3sa serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalni kompanija, naša fabrika je uvek može da proizvede 86zw3sa serije proizvoda sa dobar kvalitet i cena. Dobro došli da kupite proizvode od nas.

Serija proizvoda: Brushless DC Motor

Ime proizvoda: 86ZW3SA serije

Uvod proizvoda: 86ZW3SA serije

= Za više informacija: ==


ModelJedinica86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Broj Poljaka
4
Broj faza
3
Ocenjeni naponVDC24484831048310
Procenjene brzineOBRTAJA U MINUTI200040002000600020006000
Kontinuirani kabine obrtnog momentaN.m0,840,841,681,682.522.2
Ocenjeni obrtnog momentaN.m0,70,71.41.42.12
Ocenjeni napajanjaW1472932938794401256
Vrhunac obrtnog momentaN.m2.12.14.24.26,36
Trenutni vrhunacA252424.710,83615,4
Konstanta obrtnog momentaNm / A0.0840.087иini svega 0.170.390.1750.39
Pravljenje E.M.FV/KRPM8,99.251841.318.541.3
Inercija rotoraKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Dužina telamm71719898125125
Raspon naponaVDC12 ~ 310
Opseg brzineOBRTAJA U MINUTI2000 ~ 6000
TežinaKg1,91,92,62,644
Hot Tags: 86zw3sa serija, Kina, proizvođača 'Dobavljači', fabrika, firma, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nair Motion tehnologija Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion tehnologija Co., Ltd